Elektronik Sigara ve Likitleri konusunda bilgi alabileceğiniz tüm makaleler burada....
1

InnovationBG Hakkında Tüm Merak Ettikleriniz

Innovation, elektronik sigaraların dünyada giderek yaygınlaşmaya başladığı 2012 yılında elektronik sigara kullanıcılarına merhaba dedi. Kısa zamanda özellikle ürettiği elektronik sigara likitleri ile kullanıcıların beğenisini kazanan InnovationBG Likit hakkında tüm merak ettikleriniz!

 

blog-banner-4

InnovationBG Hangi Ülkelere Satılıyor?

InnovationBG, başta Bulgaristan, Makedonya, İtalya, İspanya, Rusya, Estonya, Birleşik Arap Emirlikleri gibi pek çok ülkeye ürün ihraç ediyor. Başta Avrupa Birliği olmak üzere pek çok ülkede 100 adet dükkanı ve 3000 adet bayii bulunan InnovationBG, kalitesi ve uzmanlığı ile elektronik sigara kullanıcılarına hizmet etmeye devam ediyor.

 

InnovationBG Ne Zaman Kuruldu? Şirket Politikası Ne?

InnovationBG, elektronik sigara piyasasına 2012 yılında merhaba dedi. Merkezi Bulgaristan’da bulunan InnovationBG, Bulgaristan’ın 2007 yılında Avrupa Birliği’ne girmesiyle AB Standartlarına uyarak elektronik sigara likiti ve elektronik sigara üretmeye başladı. Bu durum da elbette en çok elektronik sigara kullanıcılarını memnun etti. Kullanıcılar arasında InnovationBG’yi özel kılan da zaten AB Standartlarına tam uyması ve yüksek kalite elektronik sigara likitleri üretmesi.

 

innovationbg-premium-likit-1

Elektronik Sigara Likiti = Nicotine Liquids

InnovationBG, ürettiği elektronik sigara likitlerini “nicotine liquids” olarak adlandırıyor. Tamamen modern bir tesiste, sadece ilaç firmaları tarafından kullanılan sertifikalarla elektronik sigara likiti üreten InnovtionBG, müşterilerine karşı kendisini sorumlu hissediyor ve bu minvalde elektronik sigara likiti üretiyor. Yazımızın ilerleyen kısımlarında, kalitesi ile elektronik sigara kullanıcıları arasında önemli bir yere sahip olan InnovationBG’nin elektronik sigara likitlerindeki kalite sertifikalarından da bahsedeceğiz.

 

InnovationBG Likitlerin Sahip Oldukları Sertifikalar

InnovationBG, piyasadaki pek çok elektronik sigara likitinin aksine pek çok kalite sertifikasına sahiptir. Peki bu kalite sertifikaları nelerdir ve ne anlama geliyorlar? InnovationBG’nin sahip olduğu kalite sertifikalarının başında ISO geliyor. “International Standarts Organization” (Uluslararası Standartlar Organizasyonu) olarak da bilinen bu kuruluş, sertifikasına sahip tüm ürünlerin üretimini denetliyor ve kalitenin olabildiğince yüksek olmasını sağlıyor. InnovationBG’nin bu ve bunun gibi pek çok kalite sertifikasını inceleyecek ve size hangi sertifikanın hangi anlama geldiğini anlatmaya çalışacağız.

 

InnovationBG Elektronik Sigara Likitleri Kalite Sertifikaları Listesi:

  • GMP
  • ISO 9001:2008
  • ISO 14001:2004
  • ISO 18001:2007
  • BS OHSAS

 

GMP Sertifikası

GMP Sertifikası, InnovationBG’yi özel kılan kalite sertifikalarının başında gelmektedir. Özellikle ilaç ve gıda sanayiinde kullanılan bu kalite sertifikası sıklıkla ilaç markaları ile birlikte anılır. InnovationBG üretilirken kesinlikle kanserojen madde kullanılmaz. Bu ve bunun gibi pek çok sebepten InnovationBG elektronik sigara likitleri GMP Sertifikası almaya hak kazanmıştır. GMP Sertifikası almanın özellikle elektronik sigara likiti gibi bir ürün için ne kadar zor olduğunu söylememize gerek yoktur. Özellikle de önemli bir kalite sertifikasını Avrupa Birliği’nden almaya çalışıyorsanız.

 

ISO 9001: 2008

ISO 9001: 2008 Kalite Sertifikası, bu kalite sertifikasına sahip ürünlerin üretimden satışa kadar müşterilerin beklenti ve gereksinimlerini karşılamasını sağlar. Yani ürün gerek üretim gerekse satış sonrasında müşterilerin beklentisini karşılamazsa, ISO 9001: 2008 Sertifikasına sahip olamaz. Bu sertifika, müşteri memnuniyetini ön plana alır.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Bir Likit Üreticisi…

InnovationBG, tamamen müşteri memnuniyetine odaklanır ve yüksek kaliteli likitler üretir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma, hiç bir kanserojen barındırmayan elektronik sigara likitlerini pek çok ülkeye ihraç etmektedir. InnovationBG’nin Sahip olduğu kalite sertifikaları arasında bulunan ISO 9001: 2008, kalite sertifikası ile ilgili maddelerin 2008 yılında tekrar gözden geçirildiğini belirtir. Yani ISO 9001:2008 Kalite Sertifikası aynı zamanda günceldir.

blog-banner-3

ISO 14001: 2004

ISO 14001 Kalite Sertifikası, üretici firmanın çevreyle tamamen uyumlu olması ve üreticinin çevreye zarar vermediğini veya bu zararın en az seviyede olduğunu gösteren bir kalite sertifikasıdır. Bu kalite sertifikasına sahip firmalar üretim yaparken çevreye karşı duyarlı olmak zorundadırlar.

InnovationBG Elektronik sigara likiti kullandığınızda üretici firmanın çevreye zarar verip vermediği konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Çünkü InnovationBG, çevreye duyarlı bir üretim yöntemlerini kullanmaktadır.

ISO 18001: 2007

ISO 18001 Kalite Sertifikası, üretici firmanın çevreyle uyumlu olmasını öngören bir başka kalite sertifikasıdır. Bu sertifikaya sahip olan firmalar da çevreye uyumlu olacak şekilde üretim yapmalıdır. InnovationBG Likit, gerek ISO 14001 gerekse ISO 18001 Kalite Sertifikaları ile çevreye olan saygısını ortaya koyuyor. Eğer siz de elektronik sigara likiti olarak InnovationBG’yi tercih ederseniz içiniz tamamen rahat olabilir.

innovationbg-likitler-3

 

BS OHSAS

BS OHSAS Sertifikası genellikle ISO 18001 Kalite Sertifikası ile birlikte verilir. Bu belge, “occupational health and safety management systems” kelimelerinin ilk harflerinden oluşan bir kısaltmadır. RS OHSAS 18001 olarak da bilinen kalite sertifikası bir üretim tesisindeki işçilerin iş güvenliklerini ve sağlık durumlarını inceler ve standartlara uyulan işletmelere bu sertifika verilir.

Avrupa Birliği Standartlarına Uygun Bir Likit: InnovationBG

InnovationBG’nin tamamen Avrupa Birliği Standartlarına uyduğunu söylemiştik. Üretim tesisleri ve çevre temizliğinden, likitlerin kalitesine ve hatta işçilerin sağlığına kadar dikkat eden, kaliteli bir elektronik sigara likiti üreticisi arıyorsanız, InnovationBG Likit’i tercih edebilirsiniz.

 

InnovationBG Likitler Neden Özel?

Bunun pek çok sebebi var. Öncelikle elektronik sigaraya yeni başlayan bir kullanıcıysanız, elektronik sigara ve elektronik sigara likitlerinin insan sağlığı üzerindeki olumsuz etkileri konusunda endişelenebilirsiniz. Elektronik sigaranın ve elektronik sigara likitlerinin insan sağlığına etkileri konusunda merak ettiklerinizi buradaki yazımızdan okuyabilirsiniz. Bu arada Amerikan Federal Gıda Ve İlaç Dairesi FDA’in elektronik sigaraları “genellikle sağlıklı” olarak sınıflandırdığının da altını çizelim.

 

innovationbg-elektronik-sigara-1

AB Standartları Özel Kılıyor

InnovationBG Elektronik Sigara Likitleri piyasada özel bir yere sahip çünkü firma, müşterilerine karşı duyduğu sorumlulukla tamamen AB Standartlarına göre üretim yapıyor ve elektronik sigara likitlerinin içinde insan sağlığına zararlı hiç bir maddenin bulunmasına izin vermiyor.

InnovationBG Premium Likit

49 TL

Tamamen İnsan Sağlığına Uygun

Elektronik sigara likitleri ile ilgili “AB Standartları” ifadesi sizleri yanıltmasın. Çünkü ABD ve AB Ülkelerinde elektronik sigara kullanımı yasalarla sınırlandırılmıyor. Bu yüzden pek çok Avrupa Birliği Ülkesinde elektronik sigara dükkanına veya elektronik sigara kafe gibi yerlere rastlamak mümkün. InnovationBG Likit, elektronik sigara likitlerini tamamen insan sağlığına uygun olarak üretiyor ve bu sayede tüketicilerin akıllarındaki endişelerin sonlanmasını sağlıyor.

 

Sağlıklı Elektronik Sigara Likiti: InnovationBG Likit

InnovationBG Likit, elektronik sigara kullanıcıları arasında oldukça popüler. BU sevilen elektronik sigara ve elektronik sigara likiti üreticisi sahip olduğu kalite sertifikaları ve Avrupa Birliği Standartlarına uygun üretim yapmasıyla elektronik sigara kullanıcılarının veya kullanmayı düşünenlerin endişelerini ortadan kaldırıyor. Kesinlikle kanserojen madde içermeyen içeriği, sadece bazı ilaç firmalarının sahip olduğu GMP Sertifikası ve çeşit çeşit aroması ile InnovationBG Likit, kullanıcıların gösterdikleri ilgiyi hak ediyor.

 

%100 VG Lİkit İlk Kez InnovationBG’de!

Piyasadaki hiç bir Premium Likitlerde bulunmayan (Premium Likitler, VG yani Vejeteryan Gliserin içeren likitlere verilen isimdir. Bu likitlerdeki VG oranı diğer likitlerden fazladır) %100 VG’den oluşan çeşitlere de sahip olan InnovationBG Likit için piyasadaki en sağlıklı elektronik sigara likiti denebilir. Pek çok farklı aroması ve %100 VG içeren likitleri ile InnovationBG, diğer elektronik sigara likitlerinin önüne geçmeyi başarıyor.

 

Kimler Tercih Etmeli?

Eğer elektronik sigaraya yeni başlayacaksanız veya zaten elektronik sigara kullanıyor ve likitlerin kalitesinden emin olamıyor, farklı aromalar, sağlık ve kalite arıyorsanız InnovationBG Likit’i gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Kanserojen madde içermeyen, AB Standarlarına uygun bu elektronik sigara likiti sizleri geleneksel tütün ürünlerinden ayırmakla kalmayacak aynı zamanda likiti güvenle içmenizi sağlayacaktır.

 

Where to buy
InnovationBG Premium Likit

49 TL

Soru Sor, Cevap verelim :)

Yorum Yap