Elektronik Sigara ve Likitleri konusunda bilgi alabileceğiniz tüm makaleler burada....

5 Aralık 2016 Sigara Zammı Ve Yeni Sigara Fiyatları

2

5 Aralık 2016 Sigara Zammı Ve Yeni Sigara Fiyatları

Sigara Niçin Zamlanıyor?

Eğer sıkı bir sigara tiryakisiyseniz sizlere bir iyi bir de kötü haberimiz var. Önce kötü haberden başlayalım; 5 Aralık 2016’dan itibaren tüm sigaralar 1 TL fazla fiyata satılacak. İyi habere gelince; vücudunuzun nikotin ihtiyacını karşılamak isterseniz ille de geleneksel sigara veya tütün ürünlerini kullanmak zorunda değilsiniz; elektronik sigara ile çok daha sağlıklı bir yaşam sizleri bekliyor. Geleneksel sigara, ülkemizde giderek daha da pahalılaşan bir ürün. Hükumetler, sigarayı kullanıcılar için caydırıcı kılamk için sigara zamları konusunda çok daha rahat hareket ediyorlar. İşte aldığı son zamlarla birlikte 5 Aralık 2016 Sigara Zammı Ve Yeni Sigara Fiyatları!

 

5-aralik-2016-yeni-elektronik-sigara-fiyatlari-1

Pahalıdan Ucuza 5 Aralık 2016 Zamlarıyla Sigara Fiyatları:

Yeni zamlarla geleneksel sigara paketleri için artık ödediğiniz miktarın 1 tl fazlasını ödemek zorundasınız. Yeni fiyatlara göre Parliament Uzun / Kısa / Slims / Aqua fark etmeksizin 13,50 TL’ye satılacak. Marlboro’nun Uzun / Kısa / Blue çeşitlerinin fiyatıysa 13 TL’den satılacak. Buna ek olarak Marlboro Touch Blue / Gray / Aqua / One çeşitlerinin satış fiyatıysa 12 TL’den satılacak. Eğer saydığımız sigara çeşitlerinden günde bir paket içiyorsanız; bir aylık sigara parası ile oldukça kullanışlı bir mod elektronik sigara (Kangertech Topbox Mini Gibi…)alabileceğinizin de altını çizelim. Yıllık bir hesap yaptığınızdaysa elektronik sigaranıza ek bir de son model bir cep telefonu alabilirsiniz.

5-aralik-2016-yeni-elektronik-sigara-zamlari-kangertech-topbox-mini-2

 

Geleneksel sigaralardan Muratti’nin Rosso, Azure, Tone, Mod, One, S – Mode, S – One gibi sigaraların hepsi 11 TL’den satılacak. Uzun – kısa Lark 10 TL’den satılacakken, Lark Mode Blue 9,5 TL’den satılacak.  Chesterfield Uzun / Kısa / Slims / Click 9,5 TL’den satılacak buna ek olarak Chesterfield Blue ve Gray 9 TL’den satılacak. L&M Uzun, Kısa ve Blue line 9,5 TL’den satışa çıkacak. Buna ek olarak L&M Mode Red 9 TL’den satışta olacak.

 

5-aralik-2016-yeni-elektronik-sigara-fiyatlari-3

 

Eğer sigara olarak Camel tercih ediyorsanız bu sigaranın tüm ürün çeşitlerinin artık 10 TL olduğunu bilmelisiniz. Winston Mavi ve Winston Kırmızı fiyatları yeni zamlarla birlikte 11 TL olmuş durumda. Buna ek olarak Winston Touch 10,5 TL’den satılıyor. Monte Carlo ve LD’nin fiyatları yeni zamlarla birlikte 8,5 – 9 TL arasında değişiyor. Rothmans Sigaralar 9 TL’den satılacak, Kent Sigaralar ise 12 TL’lik zamlı fiyatı ile Parliament’i pahalılık konusunda zorluyor.

 

Soru Sor, Cevap verelim :)

Yorum Yap